• Skriv ut
  • Kontakt
  • Kontaktinformation

    Avesta Servicecenter

    Telefon: 0226-64 50 00
    Telefontider: Måndag–fredag kl. 08.00–16.30

    Besöksadress: Kungsgatan 32, Avesta

    Öppettider:
    Måndag kl. 09:00 - 16:30
    Tisdag kl. 11:00 - 16:30
    Onsdag kl. 09:00 - 16:30 
    Torsdag kl. 09:00 - 16:30
    Fredag kl. 09:00-15:00

    Ställ en fråga

    För att undvika spam måste du fylla i kryssrutan ovan för att visa att du är en människa.

    Tack för ditt meddelande.

Dela sidan på sociala medier

Avesta Industristad AB

Avesta Industristad är ett dotterbolag till Gamla Byn AB.

Avesta Industristad AB:s styrelseledamöter:

Namn Uppdrag E-post Telefon
Kvarnstrom, Kurt Ordförande kurt.kvarnstrom@avesta.se 070 215 44 00 
Andersson, Maria Vice ordförande maria.andersson@avesta.se 070 603 37 72
Hedin, Kalle Ledamot kalle.hedin@avesta.se  
Borger, Laila Ledamot laila.borger@avesta.se 072 547 47 44
Holmberg, Daniel Ledamot daniel.holmberg@avesta.se  
Schef, Henric Ledamot henrik.schef@avesta.se 073 960 02 46
Berg, Rune Ledamot rune.berg@avesta.se 076 211 26 38 
Berg, Ulf Ledamot ulf.berg@avesta.se 070 250 43 40
Sandvik, Tomi Ledamot tomi.sandvik@avesta.se  076 784 97 58 
Skoog, Johan Suppleant johan.skoog@avesta.se  
Svedberg, Gerd Suppleant gerd.svedberg@avesta.se 070 605 67 24
Eriksson, Anders Suppleant anders.eriksson@avesta.se 076 828 41 33
Sjöstrand, Monica Suppleant monica.sjostrand@avesta.se 070 295 71 20
Eriksson, Lars-Olov Suppleant lars-olov.eriksson@avesta.se 070 373 28 81
Bergkvist, Helena Suppleant helena.bergkvist@avesta.se  
Uppgård, Roy Suppleant roy.uppgard@avesta.se 070 589 31 10
Moujawaz, Ahmad Suppleant ahmad.moujawaz@avesta.se  
Vytlacil, Anita Suppleant anita.vytlacil@avesta.se 070-496 40 81

  

Lekmannarevisorer:

Namn Parti Uppdrag
Aspgren, Sören S Lekmannarevisor
Hammargren, Lennart L Lekmannarevisor
Senast granskad 07 oktober 2019.