• Skriv ut
  • Kontakt
  • Kontaktinformation

    Avesta Servicecenter

    Telefon: 0226-64 50 00
    Telefontider: Måndag–fredag kl. 08.00–16.30.
    Lunchstängt kl. 12.00–13.00.

    Besöksadress: Kungsgatan 32, Avesta
    Besökstider:
    Måndag kl. 09.00–16.30
    Tisdag kl. 11.00–16.30
    Onsdag–torsdag kl. 09.00–16.30
    Fredag kl. 09.00–15.00
    Lördag kl. 10.00–14.00

    Ställ en fråga

    Tack för ditt meddelande.

Dela sidan på sociala medier

Avesta Industristad AB

Avesta Industristad är ett dotterbolag till Gamla Byn AB.

Avesta Industristad AB:s styrelseledamöter:

Namn Parti Uppdrag E-post Telefon
Borger, Laila

S

Ordförande laila.borger@avesta.se 072 547 47 44
Kvarnstrom, Kurt S Vice ordförande fullstaby@outlook.com 070 215 44 00 
Hedin, Kalle S Ledamot kalle@nedredalalven.se -- 
Johansson, Ruth S Ledamot ruth.johansson41@telia.com 070 549 19 06 
Eriksson, Leif V Ledamot leif.eriksson@avesta.se  0708 64 80 76 
Karlsson, Lennart M Ledamot lennart.karlsson@selek.nu 070 588 04 91 
Berg, Rune C Ledamot rune.bergh@telia.com  0762 11 26 38 
Brännström, Bo L Ledamot bo.brannstrom@avesta.se  070 605 96 92 
Hopponen, Martti SD Ledamot hopponen@hotmail.se  073 705 59 60 

 

Lekmannarevisorer:

Namn Parti Uppdrag
Myrén, Mats M Lekmannarevisor
Bohlin, Erik C Lekmannarevisor
Senast granskad 07 augusti 2017.